Snowparky Hintertux

Přímo na sjezdovkách ledovce Hintertux jsou celkem 3 lyžařské parky.

Betterpark Hintertux

Betterpark je jeden z nejvýše položených a zároveň nejlépe vybavených snowparků Alpách. Vjezdová brána se nachází ve 3 200 metrech nad mořem, díky tomu mnohdy bývá v provozu o mnoho déle, než jiné snowparky v Alpách. Je zde k dispozici hned několik Line. SUPERPIPE - Superpipe 100 m. PRO LINE - Kicker 17 m - Kicker 17 m. MEDIUM LINE - Kicker 12 m, Kicker 12 m, Pole Jam a na závěr Tube Spine. EASY LINE - Kicker 6 m, Kicker 8 m, Tube Wallride, Big Tube a Tube Bonk. JIB LINE I - Up Rail 3 m, Down Rail 8 m, Down Rail 6 m, DoubleKink Rail 10 m, Donkey Rail 6 m, Ellbow Rail 8 m, Tube 6 m, Down Box 8 m, Flat Box 4 m, Tube 6 m, Tank 6 m, Flat Tube 6 m a pak Rainbow Box 9 m. Celková rozloha parku je 35 000 metrů čtverečních s délkou 740 metrů.

Familypark Hintertux

Familypark je druhým (menším) snowparkem v Hintertuxu. Je o něco méně náročný oproti Betterparku a je tak vhodný i pro začínající freestylisty. Perfektní pohled na tento snowpark je ze 4 sedačky Tuxerjoch. Vjezdová brána je v nadmořské výšce 2 100 metrů. Těšit se můžete na 3 lajny. FUN LINE - Fun Slide, Jump, Bumps, Banked Turn a na závěr Fun slide. SMALL LINE - Jump 4 m, Jump 4 m, Rainbow Box 3 m a Flat Box 3 m. MEDIUM LINE - Jump 6 m, Jump 6 m, Hip, Flat Tube 6 m a Down Tank 6 m.

Hintertux snowpark

Flohpark Hintertux

Flohpark je snowpark určený pro nejmenší lyžaře. Leží v nadmořské výšce 3 250 metrů a je tak nejvýše položeným snow parkem pro děti v Evropě (ve 2 100 metrech je ještě jeden Flohpark, ale ten je spíše jen dětských hřištěm). Flohpark je ideálním místem pro začínající lyžaře, nabídne totiž spoustu atrakcí, ale také jednoduchou sjezdovku pro děti s vlastním vlekem. Z atrakcí je k dispozici sněžný kolotoč na pneumatikách, dětský koberec, slalom, místo pro koulování a další. Park je v sezoně přístupný každý den od 10:00 do 15:00 a samozřejmě zdarma.